| cosmin986522 a întrebat:

Norocul in dragoste ti-l faci singur sau e de la soarta?

5 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Sa stii...ca niciodata soarta nu actioneaza singurica'!:X Trebuie sa aiba un impuls nu? Adica cum. daca iti place de ea zici ca rezolva soarta si ti`o aduce pe dimi in paT?laughingnu``i asa simplu trebuie sa ii dai o mana de ajutorlove struck sa nu lasi nimic la voia sortii.insa norocul intr-adevar e cum ii al insa naaah!:X

| xXx_6966 a răspuns:

Vine de la soarta Parerea mea.

| LetsHaveFun a răspuns:

Esti batut de soarta.Apa trece pietrele raman, timpul trece, dar tu tot in acelasi loc esTi.Soarta nu are nici o legatura cu dragostea, ci poate un pic norocul.Tot ce faci faci singur, cum asterni asa dormi.Nu fi copil si nu te astepta sa vina soarta sa iti zica ce sa faci.

| roxyyyyy a răspuns:

Fii sigur k e de la soarta happy

| roxyyyyy a răspuns:

Fii sigur k soarta ti'l da happy