| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Nu is serios in timpul actului sexual, imi vine in continu sa rad. E normal?

9 răspunsuri:
| DenisaFiliponeza a răspuns:

Da e normal intr-un fel, dar încerca să nu pentru ca partenera/partenerul se va intimida, și nu va face treaba cum trebuie! laughing)))

| Kingsley a răspuns:

Probabil ai un orgasm pe invers. Stii femeile zic:
ah ah ah ah ah ah
iar tu zici
ha ha ha ha ha ha

| Emilian65 a răspuns:

Nu este bine ce faci.

| deeeaqq a răspuns:

Absolut normal, eu râd all day, all night.

| Steam321 a răspuns:

Acum depinde, dar in general nu prea este așa de haios adică eu unul nu as găsi nimic de ras

| Alexandru0007 a răspuns:

Depinde de varsta, daca ai sub 15 ani, e normal laughing pentru voi sexu e o joaca. ce-ai zice daca ai lasa-o gravida pe tipa? sa mai radem si noi atunci big grin

| kandaraki a răspuns:

Nu, esti prost

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

He he eşti prea fericit dar vezi să nu o deranjezi pe fată crezând că râzi de ea