| Bau12345 a întrebat:

Buna ziua!
Este adevarat ca dupa ce te-ai dezvirginat, sperma iti vine mai greu in timpul actului sexual?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic una cu alta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cunosc, intreabă olaughing

| RAY a răspuns:

Nu are asta nici o legatura cu ejacularea

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric Nu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Capacitatea de a reusi sa-ti coordonezi actiunea sexuala de asa maniera incat sa reusesti sa controlezi ejacularea prin amanarea acesteia si ejacularea spermei in mod intentionat doar in momentul dorit depinde doar de experienta sexuala acumulata. O astfel de performanta se poate obtine dupa multi ani de activitate sexuala sustinuta, intensa, continua de regula in cadrul unei relatii cu o singura partenera. Nu exista solutii minune, totul depinde/tine doar de experienta acumulata/dobandita prin exersare continua si mult, mult .....antrenament. Sanatate. si virtute... laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este total neadevarat. Tu stii cati sunt dezvirginati si le vine spera repede in timpul actului sexual?

| COSMIN20041705 a răspuns:

Nu au nici o legatura.