| Barajag a întrebat:

La ce va ganditi in timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
| m24 a răspuns:

Atunci cand fac dragoste cu sotia nu ma gandesc la nimic altceva decat la cat de frumoasa este si cat de mult imi place sa fac dragoste cu ea incat nu as dori sa se termine actul sexual niciodata!

27 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Oare ..ahhhh..ohhhh...daaaa..sunt pe bune? sau..inca o data prefacatoria fetelor intra in actiune thinking

| Barajag explică:

@eu_o_mare_enigma:hmmm, cand esti cu mine?big grin@nony:chiar crezi ca noi femeile ne prefacem, daca simtim cu adevarat marea placere?big grin

| Parintele a răspuns:

La cati bani sa-i cer la sfarsit femeii.

| albastrel a răspuns:

Eu nu prea gandesc de felhee hee...iti dai seama cat de greu mi-ar fi sa gandesc chiar in momentul ala?hee heehee hee

| Encore a răspuns:

Depinde, pe mine ma mai ia si rasu, depinde de stare laughing "nu mi mai dau drumu odata" sau "dupa sex sa ma bag la o dota thinking" etc multe chestii.

| hândel a răspuns:

Oof, cat mai dureaza?! laughing

| Ben. a răspuns:

Wait... wait... wait ...not now... wait... wait oaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

| Crisu_8081 a răspuns:

rolling on the floor eu ma gandesc la nemurirea sufletului.

| alexdop21 a răspuns:

Da asta cu ganditu e tare, daca sunt bine dispus ma gandesc."poate mai dau unu repede " daca nu am chef, ceea ce se intampla rar, mai dureaza mult, ii pute gura, ce dracu s-a auzit? asa daca sunt ciupit ma gandesc ca mai mergea o bere, daca nu e prietena mea ma gandesc ca maine dimineata o sun, daca sunt de mult cu ea ma gandesc ca trebuie sa schimb modelul big grin

| asya a răspuns:

Ma gandesc cand va trebui sa ma trasform din capra inapoi in omlaughing

| MarYoBenucci a răspuns:

ma gandesc ca in urmatoare`le 30 minute ce pozitii sa m-ai folosesc happy

Răspuns utilizator avertizat
| daddy a răspuns:

Dar de ce trebuie neaparat sa te gandesti la ceva? thinking
enjoy it si atat happy
nu prea cred ca poti sa si gandesti si sa faci sex in acelasi timp laughing

| yoanna73 a răspuns:

Nu cred ca gandesti atunci.

| antonelk a răspuns:

Fiind in al 19-lea cer posibil :X nu cred ca mai imi sta capu la nimic laughing) whistling

| Simon_7286 a răspuns:

Cum sa ma simt bine Dar pe vremea comunistilor era mai greu, singura metoda contraceptiva find ejacularea in afara. Era cam neplacut.

| alexusfabio a răspuns:

De obicei imi place sa o privesc cand face sex oral, apoi in timpul actului sexual ma gandesc la tot felul de tipe frumoase......la final ejaculej pe buzele ei, ceea ce imi place enorm de mult.

| julliano a răspuns:

La oprirea timpului laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu nu gindesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, uneori ma gandesc ca sunt cu tine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu muncesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiti voi fetelor cita munca depune un barbat pentru 100gr de carnita? sa ridici 70 de kg de vreo 400 de ori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se mai poate și gândi?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acele momente gandeste "gogu"rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...cateodata nu ma gandesc la nimic si cateodata ma uit la al meu si sot si ma intreb:ce-i cu fata asta la el? si multe alte ganduri pipernicite si nelalocul lor imi trec prin cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cainele lu basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tine