| anonim_4396 a întrebat:

Care este motivul pentru care in timpul actului sexual imi vine sa merg la toaleta?

6 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Pentru ca vezica este perete in perete cu vaginul si daca prietenul tau incita partea anterioara a vaginului atunci in mod normal iti "streseaza" si vezica si ai asemenea senzatii happy

| EdwLo a răspuns:

De obicei pentru ca ai nevoie happy

Nuh acum serios, nu am idee, poate depinde si pentru ce te duci la baie. care din treburi. Oricum sper ca fetele de aici sa te poata ajuta. Eu unul n-am idee ce-ar putea fi.

| deedeelina a răspuns:

Ai orgasm, iti vine sa-ti dai drumulwinking e de bine big grin :X

| 2dmv a răspuns:

Mergi,cacate si pisate inainte si dupa aia ****** pana iti vine acru in gura! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate orgasmul tau se manifesta ca la femeile fantana.vezi pe goagal. tastezi squirting, si vei vedea cum se manifesta asemenea femei.asta daca nu e altceva.va trebui sa ai un partener care cunoaste fenomenul, sa puteti anihila neplacerile si sa va puteti simti foarte bine amandoi.

| DMentor a răspuns:

Daca ai nevoie la toaleta IN TIMPUL actului sexual, exista un numar mare de motive pentru care acest lucru se poate intampla, plecand de la chestiuni patologice si mergand pana la cauze psihologice.

Nevoia de a merge la toaleta DUPA actul sexual este fiziologica si este chiar recomandat sa ii dai curs!