| Forevăr a întrebat:

Nu stiu ce am. Nu stiu ce se intampla cu mine crying. Imi place de un baiat si el mai vorbeste cu fosta si exista un post de radio si ii da dedicatie. E penibil. Nu-mi vine sa cred ca sunt geloasa ca ii da lu' fost dedicatii laughing. Dati-mi un sfat ca sa nu mai fiu asa. plss puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PetruusSaa a răspuns:

Pai.cel mai bine ar fi sa-i spui ca il placi, sau sa il uitisad.si mie mi` s`a intamplat asasaddar din pacate eu l`am pierdutsad, sau mai binee.intreab`o pe fosta daca il mai place, sau daca ii mai da o sansa.asa ar fi mai binelove struck Succeslove struck. Fundaa?:*

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De fapt, penibilă eşti tu.
El nu e penibil că-i dă dedicaţii fostei prietene, mai ales dacă încă mai ţine la ea.
N-are nicio treabă cu tine, tu de ce-l jigneşti?

| rebela2011 a răspuns:

Nu-i da importanta si atunci daca este un baiat tupeist si din ala care se da putin mare va veni in genunchi dupa tine.