| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Nu stiu ce sa cred cam toata lumea imi zice ca-s frumoasa.ieri era pe strada cu o fata si erau doi baieti si unu dintre ei vine si ma intreaba ce clasa sunt si eu i-am zis ca nu-l intereseaza pe el ce clasa sunt si dupa m-a intrebat cati am si l-am injurat si dupa jumate de ora vine si imi zice celalalt baiat vezi ca prietenu' meu e interesat de tine si vine si "prietenu ala a lui care m-a intrebat cati ani am" si imi zice TE IUBESC... da in fine sigur faceam misto de mine... uite o poza cu mine http://hi5.com/......otoUser.do sunt frumoasa?

Răspuns Câştigător
| mititepwp a răspuns:

Da miha esti o fata draguta mai bine nu te suparai de la prima privire si vedeai u incercai sa prelungesti discutia cu el... si poate erai cu el acum ok... PwP

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Da esti si cred ca e si normal ca baietii sa reactioneze asa in preajma takiss

| Puffy1721 a răspuns:

Da! Mie mi se pare ca esti destul de draguta! :*

| Nairam17 a răspuns:

Esti big grin Ori n-aveau ce face si s-au legat de prima persoana pe care au vazut-o, ori au consumat etnobotanice laughing Mai ales daca nu te cunosteau, de aia parea asa indraznetzi. oricum nu trebuie sa-i bagi in seama chiar daca iti fac complimente, nu sti cu cine ai de-a face tongue

| mititepwp a răspuns:

Da miha esti mumoasa pacat ca ai reactionat asa de repede cu injuratu si nu ai luat-o mai calm poate cine stie aveai cu cine sa te cuplezi acum sau chiar daca mai esti cu cosy daca e mai mumos baiatu ala ori mi-l dai mie ori il pastrezi scuze daca te-a suparat mesaju PwP

| LeoMessi38 a răspuns:

Heel yea

| LeoMessi38 a răspuns:

Hell yeah

| Macsiim a răspuns:

Dabig grin esti draguta...tongue