| anonim_4396 a întrebat:

O fata ma place si eu pe ea.cum o cuceresc.nu e hotarata sa stea cu mine din cate vad

5 răspunsuri:
| igori001 a răspuns:

Vb cu ea deschis si spune-i tot ce ai pe suflet ce simti pentru ea...incearca sai faci o surpriza acordai mai multa atentie

| Malphas a răspuns:

@aNoNiM Da merge în cazul în care vrea neapărat să-şi ia vreo 2 palme.

| DannyJo1nTu a răspuns:

Daca te place nu cred ca te ocoleste... incearca sa ii dai palme la fund. asta merge laughingwinking funda

| Cristy_5268 a răspuns:

Eu din cate vad s-a cam da la alti dar toata lumea stie ca
a ii place de de mine si este aadevarat

| einstein12 a răspuns:

Cel mai bine du-te si sarut-o` asa dintr-o data si daca sta e de bine daca nu inseamna ca vroia ea sa faca asta.