| RAY a întrebat:

O femeie poate trai singura toata viata? Ca am auzit ca nu pot trai fara barbati care le intretin

31 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Unii sunt asa, altii nu, depinde de barbat, si femei in egala masura, sunt si care au caracter si care nu au.
Pai unii insulta insa aici se intampla rar, deci ponderea si de femei si barbati este okey, si pe alte forumuri e la fel, in societate nu stiu cum este, ca in fata nu se arata caracterul, caracterul se arata cel mai mult in relatii, partenerul va vedea caracteru celuilalt mai devreme decat se asteapta.