| Socoolbaby a întrebat:

O intrebare cam stupida dar cunpoaste cineva patanii cu ielele sau a trait pe pielea lor asa ceva? Dau funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Soriinax a răspuns:

Am auzit eu ca unii oameni au avut niste patanii cu ielele ( ielele fiind un fel de.strigoiblushing ).
De exemplu, bunicul meu mi-a povestit ca un om din satul lui natal a avut o astfel de patanie.Acel om din sat venea seara de la munca si a vezut niste iele dansand laughing Acum nu stiu daca e adevarat dar asa mi-a povestit bunicul happy