| LavsKitty a întrebat:

O intrebare pentru baieti, ati face asa pentru fata iubita? :o3 http://youtu.be/v3kj90Er5_o Nu este minunat?! Rar asemenea baieti.

10 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

LOGIC ca as face asa ceva doar ca in mod original.

| xALeXdXx a răspuns:

Da eu as face, chiar mi-ai dat ceva idei happy

| LavsKitty explică (pentru xALeXdXx):

Ar fi minunat Alex, cred ca ar plange prietena ta de emotie.

| xALeXdXx a răspuns:

Daca as avea, dar eu sunt un tip cu capul pe umeri si o sa ma pregatesc din timp si am sa ma chinui sa fac ceva asemanator petru cand o veni timpu happy

| LavsKitty explică (pentru xALeXdXx):

As vrea si eu sa imi faca asta prietenu`. laughing)

| xALeXdXx a răspuns:

Pai incearca sai arat videoul dar sa fii foarte discreta, spune-i ca ai dat intamplator peste el happy si ca iti place foarte mult si ai sa vezi ce surpriza o sa-ti faca happy

| LavsKitty explică (pentru xALeXdXx):

Am incercat dar degeaba, nu-i el genu`.sigh Asta e, poate viitoru` o sa-mi faca blushing))

| MaTrIx8378 a răspuns:

Cu vorbe toti o fac, dar prin fapte nimeni. hai ma mai lasa-ti ( ma refer la cei de mai sus care a spus ca ar face, sau cei care vor posta) happy

| LeoDorin8 a răspuns:

Cred ca maine ma duc si o fac...happy mersi de ideehappy:*

| LavsKitty explică (pentru LeoDorin8):

Care o sa o faceti, sa-mi da-ti linkul` dp youtubebatting eyelashes :*