| cioko19 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce nu va place/v-ar placea sa auziti de la iubita voastra?

Răspuns Câştigător
| kenzo007 a răspuns:

Nu pot suporta sa aud de la ea sa imi spuna "cautati alta" daca eu nu-ti fac ep plac sau ceva de genu, de obicei zice cand ii nervoasa big grin si ma enerveaza pentru ca nu ii asa, si ea stie ca o iubesc! :* dar ii place sa ma treseze unpikbig grin

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu mi-ar place sa o aud ca vorbeste de parfumuri de 70Euro/50ml.
Ce mi-ar place? Multe...

| cioko19 explică:

Mai baieti, sunteti totali laughing

| cioko19 explică:

@adriana_sw33ty, Adevarat!laughing

@kenzo007, ei, acum stii si tu cum sunt fetele.la nervi zic multe, la fel si baietiiwhistlinglaughing

| nutzu' a răspuns:

Noiembrie2008:plec in italia la lucru(eu)
martie2009:ma intorc(eu)
octombrie 2009:am devenit mama... spune ea...(ea)
asta sigur nu i-ar lacea niciunuia... ce bine ca nu am o relatie serioasa, inca...nu traiesc aceste emotii... dar voi?

| nutzu' a răspuns:

Mi-ar placea sa aud...:
draga, am castigat la loto 6 din 49 potul cel mare cu biletul tau, care este la tine... apropo... o sa devii tata, tripleti, 2 baieti, o fata...aaaa...era sa uit...incepu Smiley Tv.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Da credeti ca noua ne place tot ce ne ziceti voi "barbati"? parerea noastra nu conteaza? thinking
ex: "draga diseara ies cu baiatii la o bere"... a doua zi: "draga diseara ies cu baietii la o bere"

| antonius74 a răspuns:

Nu mi-ar placea sa aud ca vrea ceva ce nu-mi permit
imi place sa-mi zica ca ma iubeste

| p0wer a răspuns:

Cum au fost relatiile ei inainteoh go on

| soseta ucigasa a răspuns:

Nu mi-ar placea sa imi zica : iti stiu pin-ul de la card!

| alexusfabio a răspuns:

NU mi-ar placea sa imi povesteasca despre fostele relatii sau cu facea ea dragoste cu fostul prieten. NU mi-ar placea sa faca comparatie intre mine si fostul prieten (el nu facea asa sau el era mai atent cu mine, etc.).
Ce a fost, a fost ce va fi, va fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si fa tu mincare laughing Nu mi-a placut niciodata sa fac mincare, pina si sa prajesc niste cartofi, sau sa fac salata de rosii, imi trebuie mult pina ma hotarasc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc, te iubesc, toata ziua te iubesc, de 1001 de ori te iubesc, seara in loc de cina te iubesc, dimineata te iubesc si, pina mi-ar exploda capul in milioane de patratele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mi-ar plăcea "Dragă, ți-am luat un Ferrari!".
Ce nu mi-ar plăcea "Dragă, n-am carnet, dar mi-o dai o tură?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-ar placea si mas supara rau