| Anonim231512352 a întrebat:

O intrebare pentru fete care au avut contact sexual/virgine. Vreau parerea voastra, stiu deja raspunsul la alea care sunt virgine, si la alea care sunt experimentate, dar vreau sa concretizez.

Voi ce ati alege, cand la o virsta de 18-20 ani intilnesti baiatul visurilor tale, ca baiatul sa fie la fel ca voi, virgin, si sa aveti o relatie mai constrinsa, si daca aveti primul contact sexual, sa fiti ambii "biginers", fiind la acelasi nivel. SAU
Sa fie el experimentat, bun la sex, [barbat(sa nu fie virgin)] iar dvs sa fiti virgina si sa nu intelegeti nimic in sex.

Stiu ca-i o intrebare mai prosteasca, dar chiar vreau sa concretizez, alegerea unei fete dintre Virgin/Experimentat.

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Nu exista avansat la varsta de 18 - 20 de ani sunt uni care la 30 de nu stiu sa faca ce trebuie, trebuie sa ai putina incredere in el si sa o faci pana la urma citeste pe net si asigurate ca u sti in cazul in care el nu stie. Fi cu un pas inainte. Eu am fost cu ceva fete si unele virgine si vreau sa iti zic ca sunt "emoti" pentru ca trebuie sa te gandesti bine ce faci

| mona a răspuns:

vreau sa fie el experimentat

| Spinoasa a răspuns:

E ok in ambele situatii, e frumos si ca ambii sa fie virgini si ca baiatul sa aiba cat de cat experienta pentru ca nu putem spune ca un tip de 20 de ani are o experienta vasta..insa cred ca baiatul ar trebuie sa fie cat de cat initiat pentru ca altfel o sa fie un pic mai greu banuiesc, inca nu stiu, eu insa prefer un baiat cu putina experienta big grin laughing

| Eeu a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine ca unul din parteneri sa fie experimentat si sa teinvete si pe tine asa pe parcurs anumite lucruri... Daca ar fi amandoi virgini, nici unul nu ar sti ce au de facut si nu cred ca acest lucru ar fi foarte placut...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Important este sa fie un moment bine ales,pentru ca aceasta traire v-a reveni de multe ori in memoria ta. Experienta nu conteaza, pentru ca si,, nepriceperea,, in aceasta situatie, are farmecul ei.

| onutsaaa a răspuns:

Imi doresc ca el sa fie experimentat, sa stie ce face.