| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete:ce ar alege intr un baiat frumos si unul urat? Baiatul frumos sa fie smecher, gagicar, cu figuri, mai golan cum sunt baieti in ziua de azi... iar cel urat sa fie cuminte, linistit, intelegator, sa stie sa converseze intr o discutie etc Ce ati prefera baiatul frumos sau pe cel urat? ce parere aveti, fetelor?

Răspuns Câştigător
| pauladrian a răspuns:

Fizic, pentru o femeie barbatul trebuie sa fie mai frumos decat dracul, vorba aia. Aici vorbesti de caracter si ar trebui sa-ti reformulezi altfel intrebarea, punand altfel problema.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E clar ca aici s-a votat mult la raspunsuri, oricum cei care au dat stupizi la raspunsuri sunt cei stupizi aici, este la libera alegere ce vrea fiecare, daca vrea sa fie cu cel frumos si golan asta e! nu inteleg de unde atata critica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde Kimi, de ex daca ar fi sa aleg intr-o fata frumoasa si una urata, depinde cu cea care mas intelege. Daca fata frumoasa nu ma intelege si nu ma apreciaza ce rost are sa stau cu ea, iar cea urata daca are aceste caliatati si langa ea as putea avea un viitor frumos si fericit de ce nu as alege-o pe ea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe o scara de la unu la cinci, pentru mine aspectul fizic conteaza 3, iar personalitatea 5. Deci, e posibil sa il aleg pe urat, dar daca e extrem de urat, il las pe amandoi si imi gasesc alt baiat care sa fie si frumoas si sa aiba si o personalitate pe placul meu. Poate am norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor
Nu este logic?
pe minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici unul eu as alege ca am timp pana is mare

| kimi a răspuns:

Dar tu ce'ai alege intr'o fata "frumoasa". si una "urata"?,

| kimi a răspuns:

Ok ok... dar daca ii alegem pe amn2 are ceva? :d:dlaughinglaughing):p

| LudaKrys a răspuns:

FreeMan (|LudaKrys*)

________________________

hihi. ce patetic sună răspunsurile voastre.Sunt Băiat! dar hai să zic şi eu ceva.

. mi se pare idiot să spui despre un tip urât. că e animal. adică trebuie să fii debil mintal să spui aşa ceva.

. ştiu o mulţime de animale care arată aşa frumoase că. aş sta cu ele tot timpul decât cu paraşute ca cele care au dat răspunsuri patetice.

. mi'e silă de persoanele care dacă au fost înzestrate să aibă o frumuseţe exterioară. care dispreţuiesc persoanele mai puţin frumoase exterioare.Acele persoane care dispreţuiesc o persoană şi îi pune o etichetă unei alte persoane doar pentru simplu fapt că e urât. E CLAR că în interior sunt praf! mere frumoase pline cu viermi! )ştiţi zicala. Măr frumos pe dinafară. si stricat pe dinăuntru.

. mai era un răspuns patetic. ceva de genul suna.* merge şi urât. dacă are bani. e super mega* sau. ceva in genu. ştii ceva tu? du-te undeva la stână! să ştii că ciobanii sunt urâţei dar bogaţi! vând o groază de oi si. make the money.so.they make you happy.^^

In ziua de azi.(dacă nu dintodeauna). lumea pune mare preţ pe aspect. oriunde vezi... mai ales în mass-media.(nu cunosc nici-o paraşută care să nu-şi clătească ochii la tv cel puţin odată pe zi). sunt atâtea porcarii puse pe piaţă. care sunt menite să te facă să arăţi mai frumos.

. mă face să rad.cand văd un tip de 20-25 de ani mergand pe stradă. si având pantaloni 3 sferturi.sau scurţi.remarci că e epilat pe picioare.Hai.când mai vezi cate un tip de 15-17 ani. îl inţelegi. e mapeţ.topit.condus de anturaj. dar ăla de la 20 ani în sus. unde e maturitatea?

. eu sincer.prefer să nu mă epilez.am părul pe picioare de 2 cm ^^. am auzit. că dacă te epilezi dai dovadă că ştii prin ce durere trece o fată să arate frumoasă pentru un baiat! şi asta le sensibilizează. ce căcat!

. adevărul e că am grijă de mine să arăt bine, dar nu exagerez! nu vreau sa arăt ca un gay cand merg pe stradă. vreau să fiu. să arăt. normal, nu mă interesează că multor fete le place cum arată un tip pregatit în ultimul hal.ca un gay, fetele alea sigur nu stiu ce vor! şi comic e că de obicei tipii care arată aşa.sunt cei nefăcuţi. puţoi din aia ramaşi nedezvoltaţi de mama-natură. care te duce cu gândul. că sigur e gay. şi nu mai zic de cocalarism.ca e dată dracu' şi asta (. aici menţionez pentru fetele ălea care le plac golanii.^^. (pun o întrebare retorică. va plac bărbaţii? ştiţi cum trebuie să arate un bărbat? ştiţi că puţulica nu trebuie să fie singura diferenţă între un bărbat şi o femeie? nu uitaţi. e o întrebare retorică! şi sincer nu îmi pasă de părerea unora care nuştiu ce vor!)

Apreciez! fata care ştie să se bucure de viaţă într-un mod plăcut si frumos.alături de o persoană. CARE MERITA!

. doamne ce silă îmi este de fetele care suferă după ce îşi iau ţeapă de la vreun fraier care arată bine. şi aparent dorit de multe alte fete.

. SE ŞTIE că atunci când începi o relaţie.iei în calcul avantajele si dezavantajele ei. aşa că cele care luaţi ţeapă. nu vă mai plangeţi! dacă singurul lucru care te face să fii cu un acest gen de tip şi acela că esti în prezenţa unui fraier aparent dorit de alte fete. şi te face mândră chestia asta...atunci eşti o proastă. care nu stie ce vrea de la viaţă.

hai ciau!

__________________________________________________________

. dacă aveţi întrebări. vă răspund cu placere! (email nutzu_jigsaw@yahoo.com)

| Roxana_5705 a răspuns:

Cu cel urat as sta impreuna iar cu cel frumos m-as distra