| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre un baiat frumos si unul urat.Baiatul frumos sa fie timid, linistit, cuminte la locul lui, sa fie la facultate sa isi faca un viitor iar cel urat sa fie fie smecher, gagicar, cu figuri, mai golan cum sunt baieti in ziua de azi:ce ati alege:pe cel frumos care este timid si voi voi fetelor ar tr sa faceti primul pas, care sa nu stie sa faca o gluma, sa se rusineze sau il preferati pe cel urat care are toate celelate calitati de a face primul pasul intr o relatie, de a face o gluma etc.Astept raspunsuri big grin

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu exista si o varianta c)whistling
De facut primul pas n-as face-o niciodata.Inca nu am ajuns la stadiul in care sa agat baieti.Si nici nu am sa o fac prea curandhee hee
Probabil ca i-as pastra pe amandoi ca prieteni pana unul dintre ei s-ar decide sa imi spuna ce simte pentru mine. Ce? Nu e ca si cum as juca la doua capetetongue

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ghici ciuperca ce-i? Eu nu stiu cine ar sta pe ganduri si sa-l aleaga pe cel golan! Nu pentru ca este urat pe dinafara ci pentru ca este urat pe dinauntru!

| Ririru a răspuns:

Hai, ma?
Va rog frumos.
Stim TOTI ca fetelor le plac aia mai duri, mai smecheri. Dar o sa vina o zi cand o sa te saturi.
Vei cauta unu cuminte, la locul lui, cu scoala chiar daca este el mai uratel! Sufletul conteaza si el, chiar mai mult decat aspectul.
As alege un timid, cuminte si daca se poate sa fie si dragut, nu top model.

Desi, in ziua de azi nu se prea gasesc cum i`ai descris tu, eu mi-am spus opinia.

Sunt sigura ca daca cel smecher ar fi si frumos, multe fete lar alege. oh go on.

| Dominicc a răspuns:

Faza e ca sta invers treabawinking de obicei cei "urati" sunt cei mai retrasi si cei "frumosi" sunt aia de se dau smecheri. Nu o sa gasesti multe persoane asa cum ai descris tu

| monique a răspuns:

Mai bine unul timid care stiu ca e capabil de sentimente si care dupa ce se va indragosti va face multe de dragul meu, decat un golan care da, e in centrul atentie, dar care ma va trata ca pe un gunoi dupa ce se plictiseste.Mai bine fac eu primul pas (exemplu sa il invit la o inghetata sau sa-l rog sa ma ajute cu ceva), ca dupa o sa faca el restul daca ma place, oricat de timid ar fi.

| gheorghita a răspuns:

Pe cel frumos, nu pentru ca este frumos, pentru ca nu este gagicar, este la locul lui si se gandeste la un viitor.
Pe parcurs si-ar da drumu' daca ai stii cum sa te comporti cu el.

| gheorghita a răspuns:

Pe cel frumos, nu pentru ca este frumos, pentru ca nu este gagicar, este la locul lui si se gandeste la un viitor.
Pe parcurs si-ar da drumul daca ai stii cum sa te comporti cu el.

| AdelinaC a răspuns:

L-asi alege pe cel timid, dar de obicei e invers decat ai zis tu... cel urat e timid, cuminte, la locul lui, iar cel frumos este gagicar si cu figuri, dar fie, o mai fi si exceptii.

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Pe cel timid si frumos; x ...si daca are ochii albashtri e si mai bine happy

| nuamnuvreau a răspuns:

Niciunul pentru ca nici unul nu e genul meu.In primul rand tipul frumos si cuminte nu exista si in al doilea rand cel urat si golan e preahee heeprea ne-eurolling on the floor

| georgy7165 a răspuns:

Eu prefer un baiat timid care sa ma iubeasca cu adevarat decat un smecher care doar sa se joace cu mine si cand se plictiseste sa-mi dea "papucii".

| Irmmma a răspuns:

Pai eu l`as alege pe cel frumos(...etc), cu toate ca rar mai gasesti baieti asa in ziua de azi! Totus n`as vrea sa fie prea timid adica sa nu scoata niciun cuvant[; x]. Eu is genu ` mai intepata si mai rebelabatting eyelashes. Totusi, as vrea sa ma iubeasca asa cum sunt!
Paa`!

| TotEu a răspuns:

I'm Online are dreptatewinking

| irr07 a răspuns:

Cred ca cel timid.macar e frumos, face o facultate si este si mai bine daca e cuminte.in comparatie cu cel urat care mai e si plin de figuri, smecher etc.pff! nu suport baietii cu figuri.

| Lαααα a răspuns:

@I'm Online.are dreptate.aia frumosi sunt gagicari si niste cocalari.si ceilalti sunt retrasi. timizi...
Dar eu as vrea ceva combinat.frumos,sa faca cate o gluma, timid, sa faca primul` pas=]]
Dar nu vei gasi nici un baiat asa cum ai descris tu!=]]

| Lαααα a răspuns:

Uneori ma intreb daca astia care baga stupizi si nefolositoare la toate raspunsurile sunt normali==]]]

| deniedaccess a răspuns:

Clar pe cel frumos! faptul ca merge la facultate e un lucru bun.si cel mai important:e frumos!