| anonim_4396 a întrebat:

Buna intrebare pentru fete:Ce parere aveti sunt urat? Vedeti poza de profil...

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Esti o persoana normala, dupa parerea mea, insa nu vad ce rost are sa intrebi niste straini asta si de ce ar trebui sa-ti pese.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De câte ori postezi această întrebare, ca apoi să o treci mereu sub anonimat? O adresezi, apoi te rușinezi?
Știi ceva? Lasă complexele deoparte. E timpul să capeți mai multă încredere în tine! Fii băiat mare!

| HellGirl666 a răspuns:

Și cu ce te ajută? Fiecare are o părere diferită.
Pentru unele fete contează mai mult frumusețea interioară decât exterioară.