| aaalex a întrebat:

O parere despre ce am facut pentru prietena mea?

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| BeastMaster a răspuns:

E dragut.hihi...nu pot sa cred ca am zis asta. Parca ai fi un catelus.big grin
Totusi BRAVO!

13 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Foarte frumos intr-adevar. Daca nu e fitoasa ori EMO ori nu e raperitza o sa aprecieze mult; poate chiar o s planga daca e mai romantica.

| anonimanonima a răspuns:

Superrr tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelove struck
=p~.

| dia200 a răspuns:

Foarte frumos daca nu te strambai in unele momente isea super :X

| xXdoareuXx a răspuns:

Ce dragut e...foarte fain, rari baieti cu idei ca ale tale.

| sylviu_8964 a răspuns:

O frate esti tare nu stiu de unde ai avut ideia dar a fost geniala te va iubi foarte mult dar va mai trebuie sa m ai faci ceva ca sa i arati cam odata e luna trebuie sa ai cate o idee dinasta asa sunt fetelelaughing oricum idea asta e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare ideea. puteai s-o faci sa te iubeasca chiar daca nici nu te placea, rari baieti asa ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce gay ești. Ahahahaha!

Abia aștept să văd cum o să pui un clip in care ne arăți cât de mult plângi in momentul in care vei afla că vaginul ei e folosit ca depozit de penisuri. laughing

| stefanutza a răspuns:

E ata de romantichappy

| adutzz a răspuns:

Este un videoclip intr-adevar interesant. imi place extrem de mult cantecul, este foarte sweet. sunt sigura ca ii va placea daca nu stie inca, bravo tie, tine-o tot asa.

| crusssriss a răspuns:

Ft frumos:X

| Mla a răspuns:

Se vede de la o posta ca o iubesti :X bravo voua...:bd :X

| adorablegirl a răspuns:

Cum sa iti spun sa nu te superi? glumesc! e super dragut puppy dog eyes bravo te respect!

| Stefania433 a răspuns:

Frumos.Nu multa lume ar proceda asa.