| ioska a întrebat:

Oare...cate "roxane" sunt? chiar asa o fii cu "roxanele" din zilele noastre?
fara suparare-roxana poate fii inlocuit cu orice nume, deci fara suparare pentru roxana :))
http://www.youtube.com/watch?v=Mxlne4YDow4

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt multe ca aia, poate nu chiar ca în cântecelul respectiv, care era ușor exagerat!

| AndutzaAndu a răspuns:

Eram absolut sigură că melodia asta ai s-o postezi.
Hmmm, multe!

| Nanutzu a răspuns:

Păi daca stau sa ma gandesc putin la cate "roxane" sunt. thinking As spune undeva aproximativ 587.135.981 (cu o marja de eroare de +/- 1) Funda?batting eyelashes laughing