| Atotstiutorul a întrebat:

Of am o dilema si nu stiu ce sa fac, imi plac doua fete in acelasi timp Adela Lupse si Sanziana Buruiana si nu stiu cu care sa fiu? voi ce ati face in locul meu?

5 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

In locul tau aleg a3a varianta, Daniela Crudu!

| ruPfashu a răspuns:

De ce va bateti joc de saracul baiat? Imaginati-va saracul cum sta cu 2 reviste porno una in mana stanga (cu adela) si cealalta in dreapta (cu buruiana) is se gandeste care sa o aleaga... raspundeti-i si voi mai repede ca sa-si elibereze o mana sa poata sa treaca la treaba...

| pwp a răspuns:

Sanziana aia e proasta de puteee!
o handicapata!
cealalta e mai acceptabila, dar nu-mi place!

| loundy a răspuns:

As renunta la fantezii, si mi-as cumpara o viata. Dar tu decizi

| miki_9062 a răspuns:

Marius are dreptate, asta e obsedat saracu