| hanibani a întrebat:

Ok TPU am nevoie de ajutooooorrrrrrr, deci maine voi merge la mall cu un grup mai mare de colegi. Acum am aflat ca printre ei va fi si un tip f dragut de care imi place. Cum fac sa ies in evidenta, sau cum sa ma comport ca sa ma placa, mentionand k nici n.am facut cunostiinta ink.

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pur si simplu: Trebuie sa fi TU! trebuie sa fi tu insuti.fa exact ce simti! Imbraca-te asa cum simti! Incearca sa vorbesti cu ceilalti in asa fel incat sa ii atragi atentia. razi la glumele lui. zambeste-i.Hai ca trebuie sa te descurci :* Bafta

| oanasunshine a răspuns:

Pai.in primul rand nu trebuie sa pari ceea ce nu esti. Adica nu trebuie sa incepi sa faci gesturi necuvenite, sau sa vorbesti mai tare si mai 'smecher' doar ca sa-i atragi atentia. Tot ce trebuie sa faci este sa fii tu insati, sa fii exact ceea ce esti, sa te comporti normal, fara sa iesi in evidenta prost, presupun ca nu`ti doresti sa`si faca din prima o impresie proasta despre tine. Deci fi naturala, zambitoare, sociabila si asa o sa-l impresionezi sigur. Bafta!:*

| andrei2802 a răspuns:

Pai daca te stie si vorbesti de obicei cu el te dai si uh p langa el si vez i si tu fal sa te doreasca iar daca nu te stie adica daca nu obisnuiesti sa vb cu el procedezi ca in filme te inpiedici si pici in brate sal. rolling on the floor