| cOnTexT a întrebat:

Organizez petreceri private (si tot ce tine de ele) in Timisoara happy, Mesaj privat sau lasati un id/nr de tel. pentru mai multe detalii.

16+

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-te de reclame pe acest site care nu are în vedere astfel de "întrebări"!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Reclamă la organizări de petreceri private, da?
Vezi politica site-ului și nu insista aiurea!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună iar.
Constat că insiști!
Promovarea ta cât costă să fac o petrece privată? A ce sună? A reclamă, dragă!
Pa, pa.

| cOnTexT explică:

@Legiuitoarea reclama la ce?

| cOnTexT explică:

Vere, vrei sa incep eu cu caterinca?

| cOnTexT explică:

@Legiuitoarea, nu poti face reclama la ceva gratuit se numeste promovarehappy

| cOnTexT explică:

@Legiuitoarea, nu ajugneam aici in viata daca nu insistam happy
Daca vrei sa o luam altfel, daca nu iti convine nu trebuie sa te implicihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dupna cum vezi sunt o persoana cu handicap (serios ) se fac ceva reduceri pentru persoane cu handicap? astept mesaj