| AnonimKitty a întrebat:

Pai, ceva mai complicat: Daca un baiat iti da like pe Facebook la o poza cu tine, sau atunci cand esti doar tu cu el pe strada si te uiti in alta parte iti zice: "Hei, ce faci? Te uiti dupa baieti, ai?" inseamna ca te place? Daca vreti mai multe detalii intrebati.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca te place. poate doar te considera simpatica si vrea sa para de trebuie.vezi sa nu aiba prietena sau sa nu ii placa de cineva.

| dincolodevise a răspuns:

Pote ca e interesat de tine.semnele,sa zicem ca sunt cat de cat semne ca te place.insa nimic nu e sigur pana nu vorbesti clar cu el, pana el nu iti spune asta...un like pe mess si un hei ce faci nu pot insemna mai nimic. insa acolo exista o speranta, oricat de mica e.te pup.

| Corinnààà a răspuns:

Vai de capul meu rolling eyes Daca asta este complicat maine ma arunc de pe bloc. Ii esti simpatica asta e.