| dydy22 a întrebat:

PASTE FERICIT la toti, multa liniste sufleteasca va doresc si multa sanatate, fericire, dragoste care aveti nevoie si tot binele din lume, incercati sa iertati ca sa fiti iertati, PASTE FERCITI

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Paste fericit si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim. Si tie iti doresc un Paste fericit alaturi de cei dragi si multa sanatate. PASTE FERICIT! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PASTE FERICIT si tie. La mine nu o sa fie foarte fericit, sunt la servici pana maine dimineatastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felaţii plăcute şi ţie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felaţii plăcute şi ţie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste fericit dar... cred ca pentru majoritatea asta a devenit o sarbatoare comerciala... BTW cati dintre voi stiti ce se sarbatoreste de pasti?

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Si tie