| Mike_7143 a întrebat:

Pentru fete: Va distrage atentia un barbat care nu poarta lenjerie intima? Atunci cand e cazul sa distraga atentia...winking

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Glumeam bineinteles era in sens ironic, si normal mai toate fetele de aici iti spun ca nu se observa, si ca nu se uita la respectiva parte nu ma aprind usor asa este firea mea, si am gasit ceva deranjant in comentariul tau de mai devreme.

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Zici ca iubitii ies de pe lista asta...eu,sincer,nu ma uit in zona aia la un barbat.Nu prea deslaughing glumesc... i'm an angelhee hee.

Deci nu, mai ales ca nu se observa daca poarta sau nu lenjerie intima!

| Crisu a răspuns:

Daca ai fii mai explicit probabil si raspunsul ar fi mai explicit. zi cu toate cuvintele nu cu "..." si cu chestii de`astea ca sa ne iei pe ocolite.

| NickiMinaj a răspuns:

Doar daca e cazul sa distraga atentia.

| Yang a răspuns:

Ce atentie sa distraca daca e cum spui tu in conditii normale? Mane nu se observa prin pantaloni ca omul nu poarta lenjerie.Si noi fetele ne uitam la fata, maini, poate fund daca este prietenul meu si umbla prin casa gol logic ca imi atrage atentia si inca cumlaughingproblema e ca noi nu ne uitam exact acolo cel putin nu in maniera in care un barbat cand vb cu o fata ii fixeaza insistent sanii iti vine sa il plesnesti peste ochi cand noi ne dam de ceasul mortii sa eplicam ceva si el e ocupat cu altceva.

| Yang a răspuns:

Ok m-ai inteles gresit eu ti-am dat o parere din punctul meu de vedere asta nu iti da dreptul sa imi dai un sfat vorbeam de modul general la ce se uita barbatii nu ca as purta decoltat sau nu sau am aflat acum sau o stiam deja asta pe tine nu trebuie sa te intereseze. Logic ca nu ma uit pe strada la altii daca poarta sau nu chiloti fiecare cum vrea si iti spun eu ca nu iti dai seama daca are sau nu cum spui tu depinde de dotare sau poate sunt eu proasta si nu stiu cum arata pentru ca n am bagat in seama chestia asta. Ok la maini, e clar domle cand tu si o fata vorbiti ea o sa observe ce spui tu deci moaca ta, apoi felul in care gesticulezi, limbajul corpului nu o sa stea saraca sa te fixeze o sa observe niste detalii astea sunt cele mai des observate parti ale corpului pentru ca ies in evidenta. Daca tu vrei sa mergi fara lenjerie pe strada mergi frate, si vezi ce efect are dar eu iti zic ca te intorci acasa plin de frig pe vreme asta mai ales, si fara sa fii vazut vre o fata care te fixeaza exact acolo decat daca ai vreo 80 de cm pe jum afara atunci da se uita toti la tine as putea spune ca distrage atentia.

Răspuns utilizator avertizat
| elenaA_9063 a răspuns:

La necunoscuti imi distrage atentia dar nu intr-un mod placut... E neigienic si inestetic sa porti blugi fara lenjerie intima.

| Mike_7143 explică:

Ca sa fiu mai explicit, Tequilla, atunci, cand se observa penisul unui barbat prin pantaloni, conturul, in conditii normale si nu cand e excitat.

| Mike_7143 explică:

Xena, cum spune si Adiadr, depinde de dotare. Si ia in considerare pantaloni obisnuiti, cum poarta majoritatea, si nu pantaloni de rapper si nici de gay (melysa). Si nu ma refeream la prietenii vostri, ci la barbatii pe care ii vezi pe strada...mai ales cei care vin din sens opus, doar nu stai sa te holbezi la toti barbatii care te inconjoara. Iar noi, barbatii, suntem incurabili, daca nu stiai, ai aflat acum, iar daca vrei ca un barbat sa te asculte, incearca sa nu fii prea decoltata. Iar daca esti, inseamna ca nu vrei sa te asculte.winking
La fata, ok, dar la maini... cum faci? Il intrerupi din flirt spunandu-i "inainte de a continua, as vrea sa-ti vad mainile"? Eu stiu despre atractia mainilor, ca mi s-a intamplat (sa fie admirate), insa sunt curios de cum procedezi tu. happy

| Mike_7143 explică:

Mda. Poate ar trebui sa te linistesti inainte de a da raspunsuri. Ce sensibila esti, domne'. Nu trebuie sa te aprinzi asa tare de la o intrebare. Si nu inteleg, de ce te faci proasta? Asa parere ai despre tine?

| Mike_7143 explică:

Nu-mi dau seama daca raspunsul "anonim" este sincer sau ironic. Nu-mi ramane decat sa intuiesc. Mironosita = ironie, femeie inselata = sinceritate.

| meLysa_3063 a răspuns:

Nu neaparat. fostul meu prieten, nu poarta vara lenjerie intima si nu se observa, doar in cazul in care ii distrage ceva atentia laughing ideea e ca va place voua, noi fetele nu observam, avem alte lucruri de analizat :p

| meLysa_3063 a răspuns:

adiadr... depinde si ce poarta laughing daca e cu pantaloni mulati de gay evident ca se observa usor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu le atraga atentia asa ceva...cand ele stau cu pchii numai pe asa ceva...