| Autumn_8765 a întrebat:

Persoana iubita te paraseste si nu mai vine inapoi dupa ce minte cu luniile ca se va intoarce...devine tot mai indiferenta, stati ore in care iti spune doar cateva chestii banale. Simt ca imi moare sufletul, ma simt tot mai "moarta" pe interior. Ce ar trebui sa fac? Poate el e singura cale prin care as putea vindeca asta. Dar nu va mai fi niciodata la fel

Răspuns Câştigător
| funditza_3597 a răspuns:

Poate nu e singura cale gandeste-te daca te minte insemna ca nu tine la tine, poate problema nu este ca nu te iubeste ci indiferenta, eu zic sa gasesti o persoana de incredere care sa te inteleaga pentru ca pari ca o frunza fragila gata sa se rupa la cea mai mica furtuna daca o sa continui asa o sa ajungi sa nu mai ai incredere in nimeni si e pacat... funda?

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Calmeaza-te si treci peste.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Stai si analizeaza cu grija toate lucrurile bune dar si cele rele de care ai avut parte pe tot parcursul relatie voastre, dupa ce faci asta gandeste-te daca tu meriti asa ceva si daca se merita sa "atarni si sa cersesti dragostea lui". daca tu crezi ca se merita continua cu el daca nu... elimina-l complet din viata ta! funda?

| iFeelYourLoVe a răspuns:

sad sad cauta pe altcineva, uita`l nu merita oh go on