| OneLifeOneLove a întrebat:

Please, vreau si eu statusuri de dragoste, misto.
Dau fundii; x
skz categoria

2 răspunsuri:
| FunkyLicious a răspuns:

#Nu lasa persoana pe care o iubestI pentru persoana pe care o placI, pentru ca persoana care te place, te va lasa pentru persoana pe care o iubeste

#Cu indiferenta ta m`ai facut mai tare... Acum nu`ti convine, dar încet, încet calc pe urmele tale... Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare

#M-ai facut sa ma schimb, eu te-am facut sa nu ma uiti. M-ai facut sa devin eu, ceea ce n-au reusit multi.

#Poate nu am cei mai frumosi ochi. Dar multi s-au indragostit de ei.Greu i'au castigat si repede i'au pierdut

#Le tine pe restul` la distanta, Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni, Straluceste si singura, si o stie prea bine.

#Diferita, nu poate fi comparata, Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata. Greu sa ajungi la ea, firesc. Sunt multe ca ea, dar nu toate stralucesc.

#Mai stii? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand

E mult fum unde sunt eu acum E multa ceata si nu e tutun E acelasi lucru interzis da bun Daca-r fi legal ar fi banal ceea ce spun

#Edukata de destin, simt mult si arat putin, o sa am mereu acel ceva, ce ti'l doresti si nu-l mai are altcineva [no-edit]

#E un alt apus de soare, fratioare, stiu ca doare tare! Capu` sus, nu lasa nimic sa te doboare.

#Te maturizezi km greu, si eu nu`s ca mata sa te iert mereo ` :]]

#