| Magnifique a întrebat:

Poate cineva sa imi dea o poza sau sa imi explice cum e pozitia "on top"? Multumesc!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cred ca te referi la pozitia "woman on top", adica tu deasupra! Este ce mai indicata pentru inceput, tu putand sa te misti exact cum simti ca iti place mai bine, mai intens, te incalzesti bine-bine, si ii menajezi lui energia pentru pozitiile urmatoare, cand el va fi deasupra, lateral, etc.

Mai poti da si un search, cu Kama Sutra positions, si ai sa vezi destule!

Atentie la preludiu, ambient, igiena si prezervativ!

SuccessE!