| anonim_4396 a întrebat:

Poate o sa fiu putin cam indiscreta, dar... :-ss... nu stiu cum sa incep...:-ss... La... pozitia...(capra...)... este anal?straight facestraight face... sper ca intelegeti ce vreau sa spun...:-s...mersi:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Şi în poziţia misionarului sau linguriţei poate fi anal, toate astea dacă tu eşti atât de slabă să cedezi presiunii. Are loc rupturi de muşchi, hemoroizi, etc., mai bine normal este şi mai sănătos şi respectul dintre parteneri.
Dacă o femeie are 10 găuri toate trebuie penetrate, când de fapt doar una este destinată plăcerii, curăţeniei, sarcinii?
Eu nu sfătuiec pe nimeni să facă aşa ceva, raportul sexual trebuie dus la rangul de artă nu la cel de bătai de joc.
Acum tu decizi ce faci cu corpul şi orificiile tale!
Sănătate.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu neaparat. Se poate atat vaginal cat si anal din aceasta pozitie.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numai daca vreti voi!(sau daca el vrea... te poate pacali si apoi spune ca a gresit! - dar acolo nu intra nici pe departe asa usor ca in vagin!) In mod normal este penetrare vaginala, de tip "doggy style" / rear entry! si e foarte faina!

lolita
| lolita a răspuns:

Nu neaparat, este vaginal daca voi vreti.

| Sara a răspuns:

laughing cred ca ce vezi tu in filme e normal, nu conteaza pozitia. Si anal poate fi tot in acea pozitie! Femeii i a fost destinat o singura gaura pntr placere, din anus se iese, nu se intra!

| cheloo74 a răspuns:

NU este anal. Acum i-mi dau seama de ce unele femei sunt reticente la pozitia asta. Este vaginal, si aceasta pozitie permite penetrari profunde. Este indicata celor cu penisul mai mic. De aia-mi place mie... Ha, ha, ha! Glumeam. De fapt cand prietena mea ma face magar stiu eu la ce se refera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor... Eu v-am itrebat ceva... daca este anal(adica DOAR anal), sau? nu v-am intrebat altceva...winking

| iubytzik22 a răspuns:

Nu.