| iulicab a întrebat:

Poți avea menstruație peste sarcina daca ți a venit menstruația după o lună și a durat 5 zile și nu a intrat sperma in vagin, probabil doar lichidul preejaculator?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iarasi? laughing ce nu intelegi de fapt? sau poate nu ma crezi? dar in afara de mine vreo 2 ti-au mai spus acelasi lucru, nici pe ei nu-i crezi? pai atunci cumpara-ti un test de sarcina si gata!

evenso
| evenso a răspuns:

Poti ramane gravida si "doar" cu lichidul preejacular pentru ca continte spermatozoizi.

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina vor exista mereu, daca o faceti neprotejat!

Sfat : Folosiți prezervativul pe viitor, corect, și de fiecare data!