| sergiulica17 a întrebat:

Poti avea o relatie din obligatie? Sa zici ca nu mai tii la o persoana si sa zici ca esti cu el/ea din obligatie?happy sau poate fi doar niste cuvinte spuse pentru a da impresia ca este asa. Explicatii va roghappybig grin.Multumesc mult. Funda

2 răspunsuri:
| SecretLover10 a răspuns:

Pai depinde din ce obligatie. Daca e ceva grav si serios ar trebui sa pastrezi relatia dar in alte cazuri dar trebuie sa fiii inca cu el deoarece te va durea si pe tine dar il vei rani si pe el.Mai bine te desparti.

| Lexiiii a răspuns:

Pai si eu am stat cu fostul meu prieten din obligatie sau mila.Nu il mai iubeam.Am incercat sa ii zic, dar cand am vazut cat de mult ma iubeste el.Dar pana la urma si-a dat el singur seama.