| catalin1996 a întrebat:

Poti sa cuceresti o fata cu poezii de dragoste si cu melodii cantate la chitara?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Trezireaaa baiii acum pe fete le cuceresti cu bani, adica restaurante de fite, masini, bijuterii cu chitara si poezii mori de foame

| NatureSelf a răspuns:

Da chiar foarte buna ideia, fa asta in public, cantai despre iubire, si trasaturile ei, si sigur i va placea, succes.

| gabytz18 a răspuns:

Atata timp cat nu esti penibil si esti original... e ok, o poti face foarte binewinkingwinking

| Đιαnα a răspuns:

Da, normal. Eu una sunt de parere ca asta e foarte frumos din partea unui baiat, e romantic. Ca fata mi-as dori un baiat care sa faca asta pentru mine happy E mult mai frumos decat sa-i cumperi fetei un cadou scump, care nu e din inima si etc. Pe cand muzica o simti. si poeziile la fel. Nu conteaza cum reciti, conteaza gestul, fetele gasesc rar un asa baiat si atunci cand gasesc sunt incantate! ( Exceptand cele care umbla doar dupa bani si sex, si nu au pic de minte si bun simt )

| sweetgirl22 a răspuns:

Sigur!:X acum trebuie sa ai si un pic de talent cu chitara...si sa reciti poezia cu suflet!

| adytza98 a răspuns:

Da mai ales cu cantecul la chitarawinkingfundabig grin? dar pe unele le intereseaza mai mult poeziile, daca ai putea o poezie la chitarabatting eyelashesbatting eyelashes

| Defis a răspuns:

Mai usor cu telenovelele si cu Desperados,,,, si raspunsul este nu, am trecut de era in care inca mai mergea chestia asta.