| Fifylici a întrebat:

Prea tare fata asta! Pe mine m-a uimit cu adevarat si e evident ca nu oricine poate face asta!
http://romaniiautalent.protv.ro/video/felea-madalina.htm l

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bravo ei!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Daa,si mie mi-a placut!
si de baiatul acela de 15 ani

| BeBebuu a răspuns:

Mie miau plkt fratii aia gemeni, am ras de nu puteam, ma durea burtarolling on the floor))))

| LittleZu a răspuns:

Am vazut-o si eu astazi la Romanii Au Talent, intr-adevar chiar are talent, insa mi se pare cam excentric ceea ce face ea.

| Tidiii a răspuns:

Waa...si eu am vazuT' laughing...aa
si ce m'a impresionat pe mine era baiatu' ala care canta ca si la operaahee hee happy.

| Sttyke a răspuns:

Mdea si euj am vazut m-a impresionat baiatu ala de 15 ani laughing))))))) cum canta