| Leonardo111 a întrebat:

Prieteni este adevarata tehnica de a invata mai repede gandindu-te la ceva ce iti place? dau funda si daca mai stiti si alte tehnici spuneti va rog scuze de categorie puppy dog eyes plizz

1 răspuns:
| nekokami a răspuns:

Dap.eu foloseam ciocolata la matematica si actorii care imi placeau la istorie. tehnici nu sunt prea multe.incearca sa memorezi cartea pagina cu pagina.eu am memorie fotografica asa ca nu mi-a fost greu deloc.ia-o ca pe o poezie