| alexa680 a întrebat:

Prieteni TPU stiti ca am facut avort, au trecut 2 saptamani si azi numai am probleme, insa luni ma duc la ginecolog iar marti am progra la endocrinolog si mi-e frica sa nu iasa in analizele de sange ca sunt insarcinata cum mi-a iesit la testul de sarcina 2 linii, desi eu stiu ca nu sunt pentru ca nu am mai avut contact dupa, nu vreau sa afle ai mei si ma duc cu matusa mea care isi face si ea analizele ce sa fac cu analizele de sange ce sa-i spun medicului endocrinolog

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Ai mare nevoie de un psiholog!

| Azµre a răspuns:

O să iasă nivelul hormonilor crescut!
Unu la mână spune la toată lumea ce ai făcut! Gândește-te bine, un nivel mare de hormoni poate indica altă afecțiune asta va crede medicul mai ales dacă tu nu zici că ai făcut avort!
Te joci cu sănătatea ta.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

De ce nu le spui la parintii tai? raised eyebrows