| Angel2132142 a întrebat:

Prietenul meu a pătit o chestie stranie și mă ingrijorez pentru el, a făcut sex cu prietena lui, ei trebuie să ii vina ciclul peste 4-5 zile, iar el nu a avut nicio masturbare in ultimele 12 ore, s-a spălat și a urinat, nu a ejaculat înăuntru, sunt șanse ca aceasta să rămână însărcinată?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabe sanse.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica tu ai facut sex ce treaba are prietenul tau, fi sincer si numai mintii tu esti ăla

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal si nici sanatos sa-ti bagi nasul in viata intima a prietenului tau! Asta nu este ajutor, ci nesimtire!

Da-i pace sa-si rezolve singur problema ca are gura sa intrebe si maini sa scrie!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Când faci sex, este totdeauna o șansă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Curiozitate pura: ce treaba are ca nu s-a mai masturbat?