| SexyGirlDulkik a întrebat:

Prima data ati face-o/ati facut salbatic sau dragoste?

8 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Pentru prima data daca baiatul face chestia asta animalic inseamna ca este un nesimtit, toate miscarile ar trebui controlate de tine pentru ca tu simti durerea nu eldefapt si el dar oricum mult mai putin ca tine, trebuie sa fie enorm de grijuliu cu tine si sa te faca sa te simti cat mai confortabil, si sa nu uitati ca aveti nevoie de un preludiu foarte lung care sa implice chiar si sex oral

| Any_2443 a răspuns:

Prima data am facut dragoste:Xiar a2a oara mai salbatictongue

| KeepCalm a răspuns:

Inca sunt virgina dar as prefera sa intre cu puterehappy. Din primahee hee

| jolie a răspuns:

Eu am facut dragoste prima data pai daca faci salbatic de prima data stai 1 luna cracanata in patlaughing) ce naibii cum sa faci salbatic din prima de doare si dupa 1 luna

| Lolo_3214 a răspuns:

Dragoste.happy

| sufletranit_5626 a răspuns:

Dar tu ce ai zice daca te`ar prinde unu si te`ar _ute salbatic tu fiind virgina ce mai zici? asa ca poate tu ai prefera varianta asta, sau asa ai fi facut, poate iti place durerea, dar eu zic ca orice om normal vrea ca prima data sa fie ceva f special, sa ramana o amintire!

| диDяEﻉд a răspuns:

Pai fiind prima data normal e sa o faci incet cum spui tu sa faci dragostewinking

| anonimadv a răspuns:

Dragoste, ca doare si trebuie umblat usor happy