| DUTCH a întrebat:

Proful de mate a spus sa facem o piramida triunghiulara cu compasul, ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Nu a răspuns:

O sa mori.

16 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Nu are nimica, data viitoare incearca cu flexul

Răspuns utilizator avertizat
| Christina a răspuns:

No asa oamenii laughing rolling on the floor

| kidboo a răspuns:

Ce faceai ma desenai cercuri pe c... voiai sa zici ca ti'au aterizat OZN-uri acolorolling on the floor)

| Delete a răspuns:

Tev esti cel mai tare :d big grin

| NevastuicAaA a răspuns:

rolling on the floor Doamne da ce dracu faceai cu compasul pe? rolling on the floor
L-ai taiat de tot? Du-te ma la doctor. Spune-i lu mata ca esti prosti si ce ai facut si spune-i sa te duca la doctor. E foarte posibil sa apari si la tv cu prostimea asta rolling on the floor rolling on the floor

| NevastuicAaA a răspuns:

Bai...deci intrebarea era altfel.de ce modifici? rolling on the floor

| NevastuicAaA a răspuns:

Pentru cei care nu au citit intrebarea adevarata!
Intrebarea suna cam asa:
Mi-am taiat preputul cu compasul! Ce sa fac?
Criza de ras continua rolling on the floor

| Julian1stb a răspuns:

HA? Ce ai facut mah? Cu, compasul?

| adrian1988 a răspuns:

Wtf! cu compasul? cum? unde? de ce? cum dracu sa faci asa ceva? anyway sunt sigur ca nu a fost un accident.sau ma rog daca desenai cercuri pe c___ie e posibil rolling on the floor

| adrian1988 a răspuns:

Copil retard ce esti. d c ai modificat intrebarea? btw sa stii ca de obicei toate piramidele au baza triunghiulara. daca il desenezi cu compasul iese con.

| BineeeMa a răspuns:

CU COMPASUL?! AOLEU! mama soare asa prostie n-am mai auzit. bai tata data viitoare incearca si cu un ac sau ia si tu un fierastrau ca merge mai repede. Tulai... du-te la medic macar devi si vedeta ca o sa apari la protv la ora 7

| BineeeMa a răspuns:

Ai modificat intrebarea. asta nu e treaba laughing dar totusi vechea era mortala rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma? da echer n-ai? sau raportor? ma da cu radiera ai incercat? poate se stergea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF omule? esti nebun!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate esti