| 女時日水한국어 a întrebat:

Puteti sa imi dati poza asta
C:\Documents and Settings\Roberta\Desktop\avatars.png in marime naturala? Sau stiti vreun site unde o pot gasi? Cine o are add: in_youre_eyes@yahoo.com si lasati mesaj pe TPU. Fundoi + Vot

3 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Ce poza frate? da si u un link ceva sa vedem poza, ca asa nu stim ce poza sa-ti dam big grin

| 4l3x a răspuns:

Da, totusi dc am loat 1 stupid si 1 nefolositor? bai deci trebuie sa ne dai un link, nu avem acelasi calculator ca al tau straight face moaa frate, n'ai cu cine oh go on jucati frate solitairewinking lasa'ti TPUwinking

| w1NNNd a răspuns:

:))Pai ma nu aveam acces la calculatorul tau din pacate " incearca sa o pui si tu poza aici http://profile.imageshack.us sau unde vrei tu sa vedem poza.ca asa nu te puteam ajuta:)