| barolly a întrebat:

Raspundeti sincer : (pentru fete ) Daca prietenul vostru ar avea niste probleme finaciare si nu ar mai putea sa va scoata in oras la o pizza happy, cinema, etc,. si a-ti face plimbari prin parc ce a-ti face? astept raspunsurile voastre
sincerewinkinghappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da noi oricum asa ne petrecem timpul.plimbandu-ne. si daca nu are el bani, poate am eu. daca nu am eu poate are el...sau poate avem amandoi. sau poate niciunul laughing filmul il putem vedea si acasa, pizza o putem face si acasabig grin deci nu vad unde e problema aici...inghitim in sec si ne zicem: "lasa ca o sa fie bine"

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi baietii, credeti ca toate fetele gandesc doar asa:"I money-Love Story... N`ai money. I`m sorry!sad" dar nu`i valabil pentru toate, asa ca nu mai le judecati pe toate, doar pentru Monica Columbeanu, care ne strica reputatia tuturorrolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi baietii, credeti ca toate fetele gandesc doar asa:"Ai money-Love Story... N`ai money. I`m sorry!sad" dar nu`i valabil pentru toate, asa ca nu mai le judecati pe toate, doar pentru Monica Columbeanu, care ne strica reputatia tuturorrolling on the floor.

| micuta_3774 a răspuns:

Daca nu ar avea bani niciodata nu ar fi tragic ideeea estre sa faca ceva in privinta asata, sa incerce sa amelioreze situatia dar daca sa-r intampla o data nu este mare bai ideea este ca daca nu aare mereu este naspa adica( idem:scelerat) adicasadno money, no, no)

| annamariaio a răspuns:

Eu cred ca aici depinde foarte mult de gradul de implicare:daca il iubesti, ramai in continuare langa el, cu gandul ca vor veni si vremuri mai bune; daca nu, adio, pentru ca nimanui nu-i convine sa plateasca numai elstraight face o zi bunahappy

| soryna_5874 a răspuns:

Ne-am plimba prin parc si am sta pe banca povestim

| Camiiii a răspuns:

Nu ar fi problema...mi'as intelege prietenu si l'as scoate eu pe el...ca intr'o relatie ce e al ei e si al lui si ce e al lui e si al eihappy