| kennyspark a întrebat:

De ce unii dintre voi dau raspunsuri previzibile. copiate unul dupa celalalt si nu sunteti sinceri. Va comportati de parca v ati afla fata in fata cu cel care pune intrebarea si va e frica sa ii raspundeti sincer. sau ii oferiti raspunsul pe care credeti ca il asteapta. Astept raspunsurile voastre sincere.

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cei mai mulţi aşteaptă fundiţa şi speră să o câştige prin intermediul "pupincurismului"...frumos, nu?happy

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi pare rau, dar eu nu ma simt asa cum m-ai caracterizat tu.

Elianna
| Elianna a răspuns:

@kennyspark:te invit sa ai rabdarea sa citesti macar raspunsurile mele castigatoare si apoi sa vorbesti!

| Hmmmm a răspuns:

Eu una mereu am raspuns cat se poate d sincer la intrebarile la care am raspuns.am avut senzatia d multe ori ca nu raspund ceea ce trebuie, deoarece cel care astepta raspuns la o intrebare astepta cu totul altceva.in astfel d cazuri ori m-am abtinut sa raspund ori mi-am zis parerea sincera chiar daca stiam ca nu e tohmai ok.nu am copiat niciodata raspunsuri d la alti useri si nici d p google cum fac unii(copy-paste)deoarece daca stam sa ne gandim logic putem sa zicem orice vrem, oricand vrem si oricum vrem deoarece in primul rand traim in democratie si in al doilea rand nu ne cunoaste cu adevarat nimeni d aici.

| nobody_9468 a răspuns:

Intodeauna am fost sincera, poate exagerat de sincera!
Uneori m-am abtinut de la anumite cuvinte, de frica de a fi reportatahee hee. Dar cand am avut ceva de zis, am zis.

Bafta.

| paramore a răspuns:

Sau te intreb eu altceva, de ce unii in loc sa raspunda ceva ca lumea scriu numai tampenii sau glume seci la care rad numai ei? si u esti unul dintre ei.am fost destul de sincera?

| Mya a răspuns:

Ipocrizia nu va disparea niciodata, e normal sa fie prezenta chiar si aici.Eu incerc sa fiu cat mai obiectiva, nu-mi pasa de calificativele lor ori de fundite, pentru a da un raspuns la care s-ar astepta. Uneori imi scapa si chiar sunt rautacioasa, apoi ma gandesc ca indiferent de cultura fiecaruia, daca vreau sa ajut cu un sfat, atunci trebuie sa o fac fara sa judec pe cineva.In schimb nu inteleg partea cu copiatul!? Nu am observat ca cineva sa "fure" cuvintele... posibil sa fie raspunsuri asemanatoare fiindca anumite probleme, au o singura rezolvare corecta!

| MidnightLady a răspuns:

Pentru ca bunul simt se compune din adevaruri care trebuiesc spuse si adevaruri care nu se spun. Chiar daca pana acum am raspuns sincer, recunosc ca daca e nevoie, stiu sa si mint, si o fac chiar bine. Nu stiu cati dintre noi se simt in stare sa recunoasca asta.

| catthshshshs a răspuns:

Pana acum cred ca am fost sincera, nu prea ma uit la raspunsurile celorlalti, poate doar dupa ce am raspuns si eu.Nu ma las influentata de ceilalti.

| kennyspark explică:

Harciog esti amabil sa dezvolti ''miciuna sfruntata''?

| kennyspark explică:

Exact despre persoane precum anelaubed vorbesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nici nu ma uit ce au raspuns ceilanti si nici nu menajez pe nimeni.Cred ca oricit de jignitor ar fi adevarul tot e mai de ajutor ca o minciuna sfruntata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da numewinkingwinking.
Persoana care a raspuns, ori nu a inteles intrebarea(vina exprimarii tale sau a neatentiei puse in descifrare) ori a privit situatia ca fiind patetica, si nefiind in toane bune a dat un raspuns nedorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kennyspark, minciuna sfruntata ar fi insemnat sa caut ceva la repezeala sa pot cadea de acord cu tine in dezacord cu ce cred cu adevarat.Noapte buna.