| anonim_4396 a întrebat:

Razboi cu tiganii :)) http://www.youtube.com/watch?v=_pWonfOWY70

9 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Stupid

| vlaaddd a răspuns:

Mi se rupe, stii doar, si de vote-ul tau si de tine

| Anileda a răspuns:

La fiecare lucru care nu iti place ai o replica inteligenta.
Felicitari, in legatura cu filmuletul nu stiu ce ai inteles tu din chestia aia.

| ombladon a răspuns:

@vlaaddd daca vrei tu, o sa iti dau stupid laughing

| ombladon a răspuns:

@Krystyna rrom este tactu' laughing

| ombladon a răspuns:

@Krystyna daca tu crezi ca aia este fata mea atunci inseamna ca esti o mare proasta laughing

| BaddGirrl a răspuns:

Poi stiu ca nu e fata taa maii whistling! dar imi dau seama ca ai fata mai urata daca nu esti in stare sa pui o poza ca tinewinking laughing

| Alllllleexxaaannnddddrrrraaaa a răspuns:

Mare e gradina lui dumnezeuu! laughing (ps : esti rrom " lollllaughing

| Alllllleexxaaannnddddrrrraaaa a răspuns:

Fii serioss uh estii rrom nu vezi ce fata ai rolling on the floor)))!