| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am început viața sexuală, iar partenerul meu este mult mai experimentat decât mine. Aseară am făcut-o de 4 ori și, la rugămintea mea, pentru că mă simțeam epuizată, nu am făcut-o și a5a oară, deși el declara că încă mai poate.
E ceva în neregulă cu corpul meu? Lipsa de experiență să-și spună cuvântul? Cu timpul voi rezista mai mult? Azi m-am simțit groaznic din cauza febrei musculare.

6 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

laughing Ai o imaginatie atat de bogata. Dar bravo tie, sunt tampiti care iti iau in serios povestile.
Edit" Ignore? SERIOS? rolling on the floor Se pare ca adevarul doare. Adios

| Hammurabi a răspuns:

Ceva e în neregulă cu tine cu multe, multe întrebări în urmă... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mult mai experimentat...
"Sau ca a dat de carne tânãrã"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu trebuie sa stai întinsă în cap numa, poți sa dormi în timp ce o faceți ca să nu te epuizezi asa tare rolling on the floor

| Arakiss a răspuns:

Noul tau partener isi valorifica la greu noua achizitie.
Cred ca l-a tinut nevasta-sa pe uscat o gramada. laughing

| Nyarlathotep a răspuns:

Lipsa de experienta si lipsa exercitiului. Eu cred ca in timp ai sa devii o nimfomana. O sa-ti placa sexul prea mult laughing