| karina_5950 a întrebat:

Revin cu o intrebare, care ma macina.Nu stiu ce sa fac cu prietenul meu care nu-si mai revine cu banii si mereu ma forteaza sa-l ajut.Si a trecut un an de cand il ajut si nu cred ca poate sa-si revina datorita ca fumeaza foarte mult. El se supara si zice ca nu tin suficient de mult la el. M-am saturat de el din acest motiv.Nu vad sa aive nici ganduri serioase in ce a ce ne priveste.Imi spune sa am rabdare dar pentru ce sa am rabdare? Si ma intreaba tot el ce vreau de la el ...Nu am nici eu stiva de bani dar parca nu-l intereseaza.Cum sa procedez ca numai stiu.

Răspuns Câştigător
| loghipop a răspuns:

Pai pentru ce mai stai cu el dragostea este o bucurie nu o datorie tu l-ai ajutat destul si nu e bine sa cintinuati trebuie sa te desparti de el pentru ca o sa te foloseasca la nesfarsit

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Despartitiva sau nu-i mai da bani si zii sa se lase de fumat ca o sa aiba probleme de sanatate

| ELLSSA a răspuns:

E un profitor, un om de nimic...
Chiar nu poti gasi unul in firea lui? Sunt la baieti in lumea asta...
Apropo, ce apreciezi tu la el? Pentru ce esti tu cu el? Vezi un viitor impreuna? Ce relatie mai e si asta?
Cauta un baiat simplu si in firea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai hai sa vedem. In afara de faptul ca rte mulge ded bani, vad ca erai singura de revelion... si cu ceva timp inainte, luasesi escapelle. Asta nu e de bun augur. Apoi ai pus intrebarea legata de studii si conditia sociala. Deci sunt MULT mai Multe chestii subreded la mijloc. Da-i papucii, e major, sa se descurce.