| Aly_5494 a întrebat:

Revin... iar cu o intrebare.Prima zi de Paste am facut sex cu iubitul meu si in urmatoarea zi mi-a venit ciclul (trebuia sa imi vina)
Crede-ti ca este posibil sa fiu insarcinata? Se poate, avand in vedere ca mi-a venit ciclul?
Va multumesc mult!
fundita+voturi restul!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tinand cont ca menstra a venit exact in ziua in care trebuia, daca a fost complet normala, nu esti insarcinata.

| Allexis a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata. Dar tot nu pricep de ce nu folositi prezervativ. Va place sa riscati boli cu transmitere sexuala?

| Nicky29 a răspuns:

Nu nu poti sa ramai insarcinata odata cu venirea ciclului dispare riscul de sarcina.Tousi exista sanse sa ramai insarcinata dar sunt foarte mici cam de 1% oricum nu cred ca te incadrezi in ele stai linistita.

| Simona a răspuns:

Aveti grija!
:*
Dar nu cred ca poti fi...

| Diiiidi a răspuns:

Nu esti

| EmyMartin94 a răspuns:

Sa va zic ceva. Daca nici la sarbatori din astea nu va puteti abtine doamne iartane.Ii o sarbatoare sfanta v-ati fi putut abtine si voi macar 3 zile ca ii se scula si lui dupa 3 zile credlaughing oriq NU e bine ce ati facut cat ati fi de credinciosi NU trebuia sa faceti SEX in prima zi de pasti straight face

| Plesa a răspuns:

Nu esti insarcinatawinking dar poti prezenta o boala cu transmitere seualawinking

| morefhan a răspuns:

Daca iti vine ciclul dupa contactul sexual inseamna ca nu ai ramas insarcinata