| Sweet111 a întrebat:

Revin inca odata la intrebarea aceasta.Eu cu prietenul cind esim si ma intreaba (De ce taci?) eu ce sa-i raspund? anume la aceasta intrebare.Va rog ajutati-ma Funda si voturi la toti promit! vreau cite mai multe idei! mersi kiss

Răspuns Câştigător
| Irinush_6734 a răspuns:

Spune-i ca iti place sa il asculti pe el.sau ca te gandeai la ceva anume. Ideal ar fi sa ai tot timpul o idee in caz ca el se opreste din vorbit. :*

10 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Nu stiu ce sa mai zic

| Alexander21 a răspuns:

Simplu,nu ma simt bine...Mi-e putin cam rau.As vrea sa ma duc acasa.Si asa si scapi de el.Sau,daca vrei sa stai cu el, ii spui ca esti putin cam visatoare, nu prea iti sta capul azi la nimic. happy

| ofetitzamicutza a răspuns:

Tac pentru a te asculta pe tinehee hee

| axaal20 a răspuns:

Chiar asa. de ce taci. speak up woman.

| ancutza_2191 a răspuns:

Ii spui adevarul, ca ma gandesc ca este un motiv pentru care taci, sau ii spui ca nu sti ce sa ii mai spui, ca te doare ceva, ca ti somn, ca ai avut de invatat si esti obosita, etchappy

| Denii_9937 a răspuns:

Pai sa nu mai taci. vorbeste

| Gabriela_6004 a răspuns:

1.pai dc taci?
2.nu avem un subiect de discutie
3.sunt prea timida

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Noi de unde sa stim de ce taci?
Spune-i motivu`.noi nici nu te cunoastem si vrei sa-ti spunem.raised eyebrows

| aloneinthedark a răspuns:

Pai ideea ar fi sa ai o personalitate sa ai opinii despre orice, sau daca nu sa te interesezi despre ce sunteti voi pasionati, sa aveti despre ce vorbi happy

Daca nu folosesteti un pic imaginatia si inchipuitiva scenarii in care amandoi jucati un rol happy

| snackk41 a răspuns:

Te intreaba pentru ca nu stie cei cu tine...ii greu sa-ti dai seama cum gandeste o fata sa o intelegi de aia multi au incetat sa mai incerce...ii trebuie atentie.doar atata nu-i raspunde cu nimic ca dk ii spui ceva s-ar putea sa interpreteze si nu iese bine.