| Palagandrei7 a întrebat:

' Romeo si Julieta ' este o poveste unde doi tineri indragostiti sunt loviti de soarta, din cauza urai dintre cele doua familii.
Ai trait, candva, o poveste asemanatoare celor doi? sub ce lege statea zidul dintre voi doi? si ce ai facut pentru a ti saruta, in pace, dragostea netarmuita?

6 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Lool

| emma_6707 a răspuns:

Hmmz am patit si eu ceva de genu acum 2 ani cand eram cu un tip mai mare cu 7 ani ca mine, care era drogat, din cauza caruia am avut destul de multe probleme, inclunzand politia. dar cand eram impreuna era totul atat de frumos parca nimic nu ne putea desparti dar au aparut niste barfe, pe care el le credea mereu si ma ranea prin chestia asta + ca aveam foarte multe probleme cu ai mei si... ei bine fairy tale gone bad oricum a fost frumos... a fost ceva de genu prima mea dragoste and stuff pacat ca s-a terminat uratsad dar na. ce-a fost scris a fost scris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima experienta sexuala cu o vecina mai mare cu vreo 4 ani.Ne-a prins taica-su si una furca zbura pe linga mine in noapte, dupa care o secure imi facu geaca fisii oprindu-se in poarta. N-am renuntat ci o faceam sa sara gardul la mine pina m-a prins tata care nu s-a complicat mult. Dintr-o bucata eram la podea. Dar dumneaei, doamne, in ambele cazuri a mers in pantaloni o luna.Era zebra dar tot ii straluceau ochii de cite ori ma vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harciog, Shakespeare ar fi invidios, daca nu pe dramatismul povestii tale atunci sigur pe umorul tau... ce Visul unei nopti de vara?! ce tot atata Comedia erorilor?!
dar, vorba batranului Will:Totu-i bine cand se sfarseste cu bine, asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa specific ca tinara cu pricina era casatorita in alta localitate si venea "mereu"la parinti.De asta o incasa si ea si eu.

| aditzuca a răspuns:

Unu -Gandesti prea mult
-Doi asta e aproape inposibil!