| andrada a întrebat:

Sa zicem ca p mess vreau sa mut un id de la "colegi" la "prieteni" dar grupul "prieteni" inca nu il am facut. deci ce fac? trebuie sa sterg id si dupa aia sa-l bag iar sau? ca asa stiu sal mut cu mausul de la un grup la altu da grupu asta nu il am facut
scuze de categorie si mersi

Răspuns Câştigător
| rbby a răspuns:

Dai click dreapta pe grup si dai create group, apoi dai click pe id, ti apasat si il muti pe grup

3 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Faci grupu pui mausu pe id apesi clickdreapta si ti apasat pana al pui in grupul prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut o problema cu asta. Am rezolvat-o creand un nou grup in care am bagat Id-ul meu si apoi, cum ai zis si tu, am mutat ID-urile cu mouse-ul.

| membrugirl2010 a răspuns:

Il muti cu mousul...