| dorisdiandra a întrebat:

Vreau sa stiu de unde se fac mai multe categorii pe messenger. de ex: friends, colegi si asa? si de unde sa-i adaug? dar sa nu trebuiasca sa ii sterg din lista si sa ii bag din nou in alta categorie. mersi, funda:*

Răspuns Câştigător
| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Nu dai pe categoria friend daca nu tiai facut alta categorie si dupa aia
created a new grup si numesty grupa cum vrei si ii iei pe colegii tai de ex si ii muti de acolo la categorie
sper ca ai inteles fundita?
nu trebuie sa ii stergi

6 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Click sus pe contacts-manage groups- create new group

| introduaicinumele a răspuns:

Pai nu poti face nimic, asa cred. Nu te supara

| introduaicinumele a răspuns:

Am aflat acum cum se face. In Yahoo Messenger te duci sus la Contacts, dai click si te duci la Manage Group si Create New Group.

| Baton a răspuns:

Pentru a crea alte grupuri de prieteni in lista de mess trebuie sa dai click dreapta pe grupul existent si apoi alegi optiunea Create a new group.
pentru a trece de exemplu fetele in grupul fete trebuie sa tragi id-ul fetelor respective in grupul numit fete asta se numeste drag&drop.
atunci cand adaugi contacte noi trebuie sa alegi unde il bagi. ijn ce grup...pentru a nu muta de fiecare data fiecare id.

| PureMadnesS a răspuns:

Pai dai pe Grupul pe care il ai click dreapta si dai Create A New Group...scrii numele si dastea.ca sa ii muti tii apasat e ca si cum ai muta un folder de pe ecran in alta parte a ecranului! Mult Succes! Funda?:X

| mishu112 a răspuns:

Cand il bagi in lista unde dai acolo next next... dupa primul next mi se pare sus undeva trebuie sa alegi categoria in ce categorie sa il bagi... daca vrei sa faci alta dai click dreapta pe categoria friends sau care o ai tu in lista si dai create a new group Funda