| CarNageAlex a întrebat:

Sal, femeia trebuie sa inghita sperma?hee heeca sa ramana insarcinata?big grin

Răspuns Câştigător
| llllllllllll a răspuns:

NU. evident ca nu. Spema odata inghitzita ajunge in stomac. Iar sperma, pentru a ramane insarcinata trebuie sa ajunga in uter. Iar ca sa ajunga in uter persoana respectiva trebuie penetrata si acel baiat trebuie sa ejaculeze in acea persoana. Altfel nu are loc ovulatia.
Deci, in colncuzie pentru a ramane insarcinata, sperma trebuie s ajunga in uter, nu in stomac. Sunt doua cai diferita, total diferite. Stomacul / uterul.
Sper ca te-am lamurit.
Te pup!
fundita?batting eyelashes

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai amadoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare daca ai lasat decat putin in ea foarte putin femeia ar putea ramane gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare s mori u si eu nu.=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu