| Dominicc a întrebat:

Sal.

O intrebare. Pt balul bobocilor...

Merge sa fi in blugi. mai inchisi la culoare(mai spre negru) si un tricou albastru(nu mulat)? si adidasi(talpa joasa) bine'inte'les. e ok asa?

7 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Cica tenesi. dar merge si adidqsi cu talpa joasa

| DenisaMetal a răspuns:

Da normal ca merge, dar incerca ceva mai elegant pentru bal.

| Etiquette a răspuns:

Pai depinde unde se face balulhappy
De exemplu daca se face in club poti sa te imbraci oricum...Adica intelegi tu, de club.
Dar daca balul e.la restaurant e destul de ok combinatiahappy.

| z_2699 a răspuns:

Sa nu iti iei camasa roz... e mult mai misto una alba cu dungi bleumarin fine verticale (cravata nu e un must)

| OfficialFallingStar a răspuns:

Merg blugii, dar sa iti iei o camasa alba sau alta culoare (roz, albastru etc) cu o cravata si niste pantofi negri.

asa arati mai bine.crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa si adidasi cat mai simplii(fara dungulite, fara stelute, modele) si inchisi la culoare

| kata_5280 a răspuns:

Nu merge asahappy...adidasi si blugi niciodatahappy... tenesi ceva si esti okhappy